Samsung Medikal Ürünler

Samsung HERA W10

HERA platformunun önde gelen modeli olan HERA W10, sezgisel görselleştirmeleriyle tanı konusunda daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olur, hassas analitik özellikler ve anlık işlem. Kadın Hastalıkları ve Doğum uygulamalarının desteklenmesi konusundaki taahhüdümüzdür. Kadınların yaşam boyu sağlığı için, ultrason teşhisinde yeni olasılıkların özenle takip edilmesi.

Samsung R85

Enfes görüntü kalitesi ve uzman araçlarla oluşturulmuş entegre çözümü benimseyen premium ultrason sistemi. Gelişmiş görüntüleme işlevleri (MV-Flow ™, HQ-Vision ™). Kantitatif ölçüm araçları (S-Shearwave ™, S-Shearwave Görüntüleme ™, S-3D Arter Analizi).Girişimsel prosedürler-Fusion ™). Kontrastlı ultrason (CEUS).Teşhis rehberlik aracı (S-Detect ™)

Samsung RS80A

RS80A, Samsung Medison’un S-Fusion ve S-Shearwave gibi önceden belirlenmiş özelliklere sahip ilk radyoloji özel premium sistemidir.Doğru ölçüm için ses işleme teknolojisi S-3D Arter Analizi, arter plak hacmini ölçer ve morfolojik değişiklikleri izler. Kardiyovasküler hastalıkların doğru ve erken tespitine yardımcı olur.Üstün görüntü kalitesi S-Vision Mimarisi

Samsung WS80A

Elite ile WS80A CrystalLive ™ Renkli, CrystalLive ™ Color, Samsung’un renkli modda gelişmiş kan akışı görüntüleme teknolojileri, kan akışının görselleştirilmesini ve hemodinamiğini artırıyor.Teşhis çözümlerine odaklanma kadın sağlığı için Crystal Clear Cycle ™ özellikli Elite özellikli WS80A, Kadın sağlığı sorunları için entegre bir çözüm, ve kadınların hayatındaki en önemli olaylar için etkili teşhis çözümleri sunar.

Samsung HS70A

Daha kolay ve kantitatif ölçüm S-Shearwave ™, hedeflenen lezyondan geçen shearwave hızını algılar ve Güvenilir Ölçüm Endeksi (RMI) * ile birlikte kPa veya m / s cinsinden sertliğin sayısal ölçümünü gösterir.Daha fazla bilgi görselleştirme CEUS + teknolojisi, ultrason kontrast ajanlarının benzersiz özelliklerini kullanır. Düşük MI frekanslarıyla uyarıldığında, salınan mikro kabarcıklar hem temel frekansları hem de harmonik sinyalleri yansıtır.